section6_43_original
Exilis uygulama prosedürü nedir? Nasıl çalışır?

Tedavi sırasında Exilis aplikatörleri tedavi edilmek istenen bölge üzerinde gezdirilir. Enerjinin cildin derin katmanlarına iletilmesi esnasında hastalar hafif bir sıcaklık hissederler. Exilis’i estetik çözümlerinde en etkin kılan özelliklerden biri, enerjiyi hedeflenen derinliklerdeki dokulara odaklayarak tam iletim sağlamasıdır. Cihazın sahip olduğu entegre soğutma sistemi sayesinde derin dokularda yüksek ısılarda tedavi sürdürülürken yüzeyde cilt sıcaklığı asla rahatsız edici seviyelere ulaşmamaktadır. Cilt yüzeyindeki sarkmalar ve kırışıklıklar da kontrollü ısı iletimi ile sorunsuzca tedavi edilmektedir. Exilis kolajenleri stimüle ederek kolajen ağlarının güçlenmesini ve bu sayede de cilt laksitesi ve dokusunda iyileşmeyi sağlamaktadır.

Kaç tedavi seansına ihtiyacım olacak? Alınan sonuçlar ne kadar süre devam etmekte?

Tavsiye edilen tedavi sıklığı genellikle iki haftada bir olmak suretiyle 4-6 seansdır. Eğer gerekirse ek tedavi seansları uygulanabilir. Hastalarda alınan gözle görülür sonuçlar tedavi bitiminden ortalama 6 ay sonrasında da varlığını sürdürmektedir.

Güvenli mi?

Exilis klinik açıdan test edilmiş ve hem güveli hem de etkin bir tedavi olduğu onaylanmıştır. Amerika’dan FDA onaylı bir sistem olan Exilis, dermatolojik ve estetik uygulamalarda cerrahi gerektirmeyen prosedürüyle etkin ve tamamen güvenli tedaviler sunmaktadır.

İyileşme süreci ne kadardır?

Tedavinin uygulandığı bölgede oluşan pembelik 15-30 dk içerisinde geçmektedir. Hastalar tedavi günü ve sonraki gün su tüketimlerini arttırmalı ve daha etkin sonuçlar için hafif yürüyüş egzersizleri yapmalıdırlar.

Yan etkileri nelerdir?

Exilis tedavisiyle ilgili önemli bir yan etki saptanmamıştır.

Exilis kimlere uygulanmalı?

Exilis 25-70+ yaş aralığında olan, kozmetik açıdan iyileşme gereksinimi duyan hastalara, yaşlanmadan ve sağlıksız yaşam tarzından dolayı ortaya çıkan cilt deformasyonlarına sahip kişilere uygulanmalıdır. Exilis tedavisi cerrahi müdahale olmadan kozmetik açıdan etkin sonuçlar vermektedir.

ResizeImage (4)ResizeImage (5)

Fiyat Alın