Aquaxyl Nedir ?

Aquaxyl, Suda çözülebilen ve geçirgen özelliği olan bir sıvıdır. 3:6 anhidro-l-galaktoz asit sodyum içeren aquaxyl mikrojelatin bazlı vücutla barışık sıvı bir çözeltidir. Yağ birikimlerinin eritilmesi için hemen hemen tüm vücuda uygulanabilen aquaxyl en sorunlu lokalize yağ depoları olan gıdı, kollar, göbek ve karın çevresi, dizin iç kısımları, kalça ve baldırlar, bacak araları, trochanter bölgesi, lipomlar, ensede yağ birikimleri ve erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesin için mükemmel bir çözümdür.

Aquaxyl Nasıl Uygulanır?

İnce, esnek ve özel bir kanül ile deri altı yağ dokusuna doğrudan enjekte edilen Aquaxyl yağ dokusu hemen hemen hiç bir hisse sahip olmadığından ve içerisinde lokal anestezik içerdiğinden tedavi tamamen ağrısız olmaktadır. En sorunlu lokalize yağ depoları olan bölgelerde yani gıdı, kollar, göbek ve karın çevresi, diz iç kısımları, kalça ve baldırlar, bacak araları, trochanter bölgesi, lipomlar, ensede yağ birikimleri ve erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesi için mükemmel bir çözümdür. Arzu edilen düzeltme derecesi, yağ birikimlerinin yaygınlığı ve yağ dokusunun özel reaksiyonlarına bağlı olarak seans sayısı genelde 3 hafta da bir uygulanmak üzere 1-2 seans uygulanır. Eğer çok sorunlu bölgelerde ise 3 seansta bitmektedir. Bu özelliği aquaxyli inanılmaz hızlı ve kesin bir tedavi şekli yapmaktadır ayrıca güvenilirliği diğer yöntemlere göre farkını ortaya koymaktadır.

Aquaxyl Diğer Uygulamalardan Farkı Nedir ?

Birçok bölgesel zayıflama tedavilerinin aksine, Aquaxyl  CE, FDA onayına sahip olan tek yağ eritme yöntemidir. Aquaxyl özellikle estetik tıp alanında kullanılmak üzere tasarlanan, patenti alınmış Deoksikolat isimli Bitki Polimeridir. Uygulama sonrasında yağ hücreleri sıvılaşır ve lenf yolları kanalı ile doğal ve güvenli olarak vücuttan atılır. Standart Lipoliz enjeksiyonundan farklı uygulanan Aquaxyl tedavi yöntemi ile bölgesel yağlardan tamamıyla kurtulmak mümkündür. Aquaxyl enjeksiyonu çok özel bir teknik ile tek noktadan girilerek tüm yağ tabakasının tamamını kapsayacak şekilde uygulanır. İşlem uygulanırken morluk ve ağrı olmaz. Neredeyse ağrısız, risksiz ve hızlı biçimde gerçekleştirilir. Bu işlem yüzde yanak, boyun ve çene altına; vücutta basen ve üst uyluk yağ birikimlerinde, uyluk iç kısımları, alt uyluk yağ birikimleri, erkek ve kadınlarda bel kısmı, karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları sırttaki bölgesel yağlanmalar ve diz iç kısımlarına uygulanır. Ayrıca selülitli bölge tedavisinde basen, bacak dışı ve diz çevresinde uygulanabilmektedir. Vücudumuzun her yerinde oluşabilen yağ bezeleri yani lipomlar da aynı yöntem ile tedavi edilmektedir. Uygulama sonrası özel bakım gerektirmeyen işlem sonrasında kişi günlük hayatına devam edebilir.

Fiyat Alın