Anında, doğal ve uzun süreli sonuçlar…

Bugün doktorunuza SilhouetteSoft™’un sizin için ne yapabileceğini sorun!

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) özellikle orta ve alt yüz bölümlerinde oluşan hacim kayıplarına ve cilt sarkmalarına karşı şu anda mevcut en etkili yöntemdir. Silhouette Soft™ yaşlanma belirtilerini önleyip geciktirdiği gibi cilde bir yenilik ve gençleşme getirir. Silhouette Soft™ bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir* (*Polilaktik asit 3,0 sütur ve LaktitGlikolid 82-18 çift yönlü koniler)

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) ile,

  • Görünüşünüzde herhangi bir doku kaybı ve tahrip olmadan yumuşak bir şekilde tekrar tanımlanır: insizyon (kesi) yok…
  • Doktorunuz tarafından yapılan 30 dakikalık tedavi ile doğal sonuçlar alırsınız…
  • Tedavi sonrasında iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönebilirsiniz…

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavi sonrasında yüzünüz parlak ve tazelenmiş görünür. Bu işlem gençleştirme sağladığı ve yüz ifadenize canlılık getirdiği görülmüştür.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) güvenlidir…

  • SilhouetteSoft™ Süturlar, Michigan, Amerika’da geliştirilmiş yüksek kalite, konili askı süturu olarak 7 yılllık deneyimi geride bırakmıştır.
  • 2014 yılında, uygulanan ip teknikleri arasında en iyi ip ünvanını almıştır.
  • 2015 yılında ise Amerika’nın en ciddi inceleme kurumu olan FDA (FoodandDrug Administration) onayını alarak güvenirliliğini kanıtlamıştır.

Üretici şirkette ISO 13485 kalite sistemi, Avrupa Direktifi 93/42/EEC standartlarına uyumlu olarak uygulanmaktadır. Silhouette Soft™ CE Sertifikası (CE 0499) ile Avrupa marketlerine sunulmuştur.

Silhouette Soft™ Gençlik İpi en popüler çeşitleri:

  • SilhouetteSoft™ 8 konili: 3,0 Polilaktik asit sütur üzerinde çift yönlü 6+6: 12 koni mevcuttur. Konilerin önünde düğümler bulunur. Konilerin arasında 5 mm aralık ve iki gurup arasında ortada 20 mm aralık bulunur. Toplam sütur uzunluğu 30 cm’dir, süturun her iki ucunda 12 cm*23G iğne bulunur.
  • SilhouetteSoft™ 12 konili: 3,0 Polilaktik asit sütur üzerinde çift yönlü 4+4: 8 koni mevcuttur. Konilerin önünde düğümler bulunur. Konilerin arasında 8 mm aralık ve iki gurup arasında ortada 20 mm aralık bulunur. Toplam sütur uzunluğu 27,5 cm’dir, süturun her iki ucunda 12 cm*23G iğne bulunur.
  • SilhouetteSoft™ 16 konili: 3,0 Polilaktik asit sütur üzerinde çift yönlü 8+8: 16 koni mevcuttur. Konilerin önünde düğümler bulunur. Konilerin arasında 8 mm aralık ve iki gurup arasında ortada 20 mm aralık bulunur. Toplam sütur uzunluğu 26,8 cm’dir, süturun her iki ucunda 12 cm*23G iğne bulunur.

Silhouette Soft™ Gençlik İpi Sık Sorulan Sorular:

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) nedir?
Silhouette-Soft™ (Gençlik İpi) hacim kaybı ve cilt sarkması etkilerini gidermek için kanıtlanmış yeni bir tedavi yöntemidir. Özellikle, orta ve alt yüz problemlerinde kullanılan en iyi yöntemlerden biri olan gençlik ipi diğer PDO iple ve/veya Botox, dolgu gibi uygulamalarla kombine edilebilir. Kullanılan Botox ve dolgu yapılma sıklığının ve dozlarının azalmasını sağlar. Silhouette-Soft™ (Gençlik İpi) yanak bölgesi, burun kenarı çizgilerinde ve kaş kaldırmada çeşitli tekniklerle kolayca ve kesi olmadan uygulanabilir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) imal edildiği madde nedir?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir* (*LaktitGlikolid 82-18 ve Polilaktik Asit çift yönlü koniler) SilhouetteSoft™ bio-emilebilir sütur ve üzerinde yine bio-emilebilir çift yönlü küçük konilerden oluşur. SilhouetteSoft™’da kullanılan bu materyaller sertifikalıdır ve yıllardır cerrahide kullanılmaktadır.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) güvenli midir?
Tüm Silhouette ürünleri Michigan, Amerika’da üretilmekte ve çok sıkı sağlık kontrolünden geçmektedir. Silhouette Soft (Gençlik İpi) hacim kaybına karşı etkili, natürel bir materyaldir ve prosedür tüm cilt tipleri için uygundur –klinik çalışmalarda alerjik reaksiyon testleri yapılmış ve reaksiyona rastlanmamıştır. Uygulamadan önce alerji testi yapmaya gerek yoktur.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) etkisi ne kadar sürer?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisinin görünebilir estetik yararları 18-24 ay boyunca sürer. Tedaviden hemen sonra mekanik bir kaldırma etkisi olur ve hasta sonuçları hemen farkeder, etkisi uzun ömürlüdür. Ayrıca, 3. haftadan başlayarak fibroblastik ve kolajen doku oluşumu (bağ dokunun uyarılması ile aktive olması) ile birlikte daha kalıcı sonuçlar elde edilir. Kişinin yaşı ve yaşam biçimi estetik sonuçların ömrünü etkileyebilir. SilhouetteSoft™, örneğin hyalüronik asit ve botulinyum toksin gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcıdır. Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi sırasında ve sonrasında bu enjeksiyonlar yapılabilir.

Tedaviden önce ne yapmak gerekir?
Tedaviden önce beklentilerinizi ve sorularınızı doktorunuzla görüşmelisiniz. Daha önce geçirdiğiniz tedavileri ve kullandığınız ilaçları da söylemelisiniz.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisinden sonra ne yapmak gerekir?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yanaklarınız biraz daha yukarıda ve daha hacimli görünecektir. Tedaviden hemen sonra sonuç alınacağınız gençlik ipinin etkisi uzun ömürlüdür. Hyalüronik asit ve botulinyum toksin gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcı olan gençlik ipi sonrasında her estetik tedavide olduğu gibi hafif şişlik, kızarıklık veya morarma olabilir – fakat bunlar birkaç gün içinde kaybolur. Tedaviden hemen sonra normal aktivitenize dönebilirsiniz. Ancak, egzersiz ve yüz masajından bir süre kaçınmalısınız.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisinden hemen sonra ne olacak?
Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) doktorunuz tarafından yapılan 30 dakika süren bir tedavidir. Sonuçlar en baştan itibaren doğal bir görünüm sağlar. Görünüşünüzü rahatlamış ve yüzünüzü tazelenmiş hissedeceğiniz işlem yüz ifadenize canlılık getirecektir. Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) yüz hatlarını iyileştirir ve hacim kazandırarak daha genç bir görünüm sağlar.