Hukuki Uyarı

Hukuki Uyarı
Bu belge, internet sitemizin içeriği ve gizlilik kuralları hakkındadır.

Sitemizde yer alan metinler genel bilgilendirme amaçlıdır ve T.C. Sağlık Bakanlığı'nın ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmasına gayret edilmiştir. Bu bilgiler reklam amaçlı değildir; ve iş geliştirmeye yönelik olarak kullanılamaz.

İnternet sitemizi ziyaret ederek, aşağıda belirtilen sebeplerle ve yöntemle bilgi toplamamız konusunda bize izin vermiş sayılmaktasınız.

Web sitemizi ziyaret ederek aşağıda belirtilen amaçlarla ve tutumla aşağıda tanımlanan bilgileri toplamamıza ve kullanmamıza izin veriyorsunuz. Bu poliçeyi değiştirme hakkına sahibiz ve siteyi kullanmaya devam etmeniz değişikliğe razı olduğunuzu gösterecektir.

Sitemizi ziyaret edenler hakkında şahsi veya kurumsal e-mail adreslerini veya şahsen tanımlanabilen bilgileri izinsiz toplamıyoruz. Sitemizi ticari işlemler için kullanmıyoruz. “Çerezlere” güvenerek girdiğiniz veya ziyaret ettiğiniz sayfalar, domain adınız, sitemizi tıklamadan önce ziyaret ettiğiniz en son URL ve tarayıcı ile platform tipiniz (örn. Macintosh bilgisayarda Netscape tarayıcı) gibi işlemsel bilgileri toplayabiliriz. Bu bilgiler kullanımı, ziyaret sayısını, sitede harcanan ortalama süreyi, görüntülenen sayfaları vb. ölçmek için ve sitemizin içeriğini geliştirmek için kullanılabilir.

Yukarıda anılanların hiçbiri, ne bizim ne de üçüncü bir şahsın sizi tanımlamasına veya sizinle irtibata geçmesine izin vermez. Sadece iç denetleme için kullanılır ve size bildirilmeden hiçbir şekilde ticari amaçlarla başkaca kurumlarla paylaşılmaz.

Web sitemizde ziyaretçilerin çeşitli amaçlarla e-mail yoluyla bize ulaşmasına olanak sağlayan linkler kullanır. Bize sunduğunuz bilgilerin güvenliğini taahhüt veya garanti edemeyiz. İnsan kaynakları bilgileri dışında bize bu site yoluyla aktarılan bilgilere gizli olmayan ve patentsiz bilgiler olarak işlem yaparız. Bu bilgileri kaydetmek, üçüncü kişiler ile paylaşmak veya tamamen silmek amacıyla eleyebiliriz. Yine de bizimle çalışma olasılığını araştırmak amacıyla bize gönderdiğiniz e-maillere, özgeçmişlere, başvurulara veya araştırmalara gizli bilgi gibi işlem yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Bize gönderdiğiniz e-mailler, özgeçmiş veya bildirimler sadece dâhili amaçlarla kullanılacaktır. Lütfen özgeçmişinizin veya başvurunuzun sunulmasının dikkate alınmayabileceğini ve bu ricaları yanıtlama zorunluluğumuz olmadığını unutmayın. Biz, ayrım yapmayan bir işvereniz.

13 yaşın altındaki çocuklardan şahsen tanımlanabilen bilgileri toplamayız. 13 ile 17 yaş arası ziyaretçiler sitemizde şahsen tanımlanabilen bilgileri vermeden önce ailelerinin iznini almalıdır.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Aplus Lazer Estetik'ya ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Aplus Lazer Estetik'yı yükümlülük altına sokamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

Aplus Lazer Estetik'ya ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Hukuki Uyarı Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.

Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

Aplus Lazer Estetik'a ait web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.

Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Aplus Lazer Estetik'nın sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

Web sitemizde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde Aplus Lazer Estetik sorumlu değildir.

Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.

Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Aplus Lazer Estetik ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

Aplus Lazer Estetik'ya ait web sitelerinde vermiş olduğunuz bilgiler, kurumumuzun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@Aplus Lazer Estetik.com info@Aplus Lazer Estetik.com mail adresine iletebilirsiniz.

Aplus Lazer Estetik internet sitesinde www.apluslazer.com 'dan başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, www.Aplus Lazer Estetik.com sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Aplus Lazer Estetik'ya aittir

Aplus Lazer Estetik'nın izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz

© 2000-2018, Aplus Lazer Estetik Tüm hakları saklıdır.