Alexandrite Lazer Epilasyon

Günümüzde Lazer epilasyon yaptırmayanımız kalmamıştır. Bazen sonuçlardan memnun kalmamışta olabilirsiniz. Ama üzülmeyin, Lazer epilasyon teknolojisinin hızla gelişmeye devam etmesi ile birlikte yeni teknikler ve lazer tipleri devreye giriyor. Alexandrite lazer epilasyon cihazı da son teknoloji olan bir cihazdır.

Lazer epilasyonu şu anda yarı kalıcı epilasyon için FDA onaylıyken, tedavilerin sayısı, saçınızın rengi ve cildiniz ve tedavi sırasında kullanılan lazerin kıl büyümesinde belirgin ve kalıcı bir azalma elde etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Tüm lazer epilasyon merkezleri aynı lazer tiplerini kullanmaz ve etkili lazer epilasyon sonucu almak için mutlaka cihazın adını , atış sayısını ve teknolojisini sormalısınız.

Alexandrite Lazer
Alexandrite, 755nm dalga boyunda, Diode lazerinden daha kısa bir dalga boyunda çalışır ve cilt tipleri I-IV’te lazer epilasyon tedavisi için etkili bir şekilde kullanılır.

Daha kısa dalga boyu, tedaviyi açık tenlere nazaran daha koyu ciltlerden daha etkili hale getirir. Daha büyük spot büyüklüğü ile Alexandrite daha büyük alanları oldukça hızlı bir şekilde kaplayabilir, bu nedenle sırt veya göğüs gibi daha büyük alanlar için en iyi seçimdir. Estetik merkezimizde de Alexandrite teknolojisi kullanılmaktadır.

Sizde gönül rahatlığı ile Lazer epilasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

UYARI !
Lazer epilasyon uygulamaları tıbbi gerçeklere uygun olarak yapılmalıdır. Ticari çıkarlar düşünülmeden gerçekçi bilgiler verilmeli sözde garantiler ve vaatlerle ( kesin sonuç, bitme garantisi, bitene kadar şeklinde bilgilerle ) kişiler yanıltılmamalıdır.

Bilinçsiz, Sağlık Bakanlığı onayı olmayan muhtelif yerlerde yapılan lazer epilasyon uygulamaları sonucu; kılları sadece incelip azalmayanlar hatta artanlar olduğu gibi, lazer epilasyon sonrası kalıcı yanık izleri ile yaşanlar maalesef giderek artmaktadır.

Sağlık Bakanlığı tarafınca ruhsatlı olmayan, bir doktoru bünyesinde bulundurmayan, bir sorununuz olduğunda muhatap bulamayacağınız yerlerden hizmet alarak sağlığınızı riske atmayınız, lazer epilasyon hizmetini ciddi sağlık kuruluşlarında alınız.

Yasal Uyarı Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek için hazırlanmıştır. Bu bilgiler hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. İş bu web sitesi bilgi amaçlı yapılmıştır. Hukuki Uyarı

Popup Form

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.